Choď na obsah Choď na menu
 


Zjavenia Panny Márie a svätcov na sviatok Sv. Marcela v Modre 2012

17. 1. 2012

Zjavenia Panny Márie a svätcov na sviatok Sv. Marcela, 16.1.2012, v Modre

Drahé deti,
láska Pánova vzkriesi moje telo a to je cirkev. Preto zotrvávajte v dome Božom a ohrievajte sa v láske a vo vykúpení cez Krv Kristovu. Verte, že je tu i Pán i Bernard i Sv. Terézia a ja. Ponáram vás do svetla môjho posolstva a do lásky, ktorá prevyšuje každý rozum.
(Mária Eve, 16.1.2012, KŠKM) 

Drahé deti,
lákanie Pánovo je v mojom srdci a lákanie môjho srdca je Pán a jeho Eucharistia, preto zodvihnite svoje srdcia k Slovu a zožeňte viac lásky a nehy pre moje zjavenia a posolstvá. Verte, že láska je v mojom dome a v kaluži krvi, čo som za vás prelial, preto ma milujte viac a verte, že i ja, Ježiš, som tu v svojej Eucharistii a vy si ju berte všetci i Eva.
(Ježiš Eve, 16.1.2012, KŠKM)

Drahé deti,
láska Kristova letí do vás a aj do pána farára, zohrejte sa u neho na Eucharistii i Eva. I ja som tu a milujem vás. Dajte Pánovi viac lásky i nehy. Dobre verte, že i Pán zohrial srdce v náručí cirkvi a to svojej Matky, cirkvi židovskej, preto vy slávte u svojej matky, cirkvi katolíckej Eucharistiu. Verte, že niet Boha okrem Pána Ježiša Krista, Boha katolíckeho.
(Bernard Eve, 16.1.2012, KŠKM)

Drahé deti,
lákanie tohto sveta je sláva a bohatstvo i móda a iné zvody. Darujte mi lásku i vieru a milujte ma viac a viac a dokedy sa nebude veriť tak ako sa má, nemá vaše pôsobenie v cirkvi ovocie Ducha. Preto učiňte pokánie z nevery a zvodu a chcite mňa i Pána i Eucharistiu i Máriu a jej zjavenia. Dobre rešpektujte svoje slovo i keď je tu radosť z cirkevníctva. Som rada, keď sa budete milovať navzájom.
(Terézia Eve, 16.1.2012, KŠKM)