Choď na obsah Choď na menu
 


Zjavenia svätcov na sviatok Sv. Hilára v Modre 2012

17. 1. 2012

Zjavenia Panny Márie a svätcov na sviatok Sv. Hilára, 16.1.2012, v Modre

Drahé deti,
liek pre svoje meno vám dám dnes a i lásku. Zohrejte sa v mojom náručí a čiňte pokánie zo zanedbávania toho, čo zanedbávate. Verte, že vo svetle cirkvi to spoznáte, že niečo zanedbávate. I ja som sa snažila o budovanie viery a o lásku Pánovu a k evanieliu. Milujte evanielium a potom sa zbadáte vo viere a v láske viac ako iní.
(Mária Eve, 13.1.2012, Sv. Hilára, KŠKM)

Drahé deti,
láska vie čo má robiť v tichosti a pokore, aby docielila pokoj Boží, preto sa jej poddajte a milujte Pána čo najviac. Zamestnajte svoje srdce v službe Pánovi a vrúcne hľadajte ticho a lásku. Som tu i Pán i Mária a Sv. Bernard. Tešte sa z nás! Milujeme vás. Ponáram vás do srdca Máriinho i môjho svätého srdca plného ruží.
(Sv. Terézia Eve, 13.1.2012, Sv. Hilára, KŠKM)

Drahé deti,
keď vojde do môjho obydlia chrámu môjho sveta a mňa ako svätca, znenávidíte hriech, ja vás požehnám radosťou, čistotou a svätosťou. Vyzývam vás preto na takéto pokánie, aby ste sa mnou zaoberali. Verte, že to je svätá vec a vôľa Božia pre vás. Preto ma milujte, lebo zvod sveta len tak prekonáte, že zodvihnete svoje srdcia ku mne. Verte, že deti sú na slávu Božiu a milujte svoje deti a šírte moje posolstvá i im.
(Sv. Bernard Eve, 13.1.2012, Sv. Hilára, KŠKM)

Drahé deti,
sedíte tu a počúvate, tým ma milujete a ja som tu a milujem vás preto sa na mňa pozrite na kríži a milujte ho, lebo je svätý a ja prebývam tam, kde je môj obraz i Slovo i skutok Boží. Zožeňte viac skutkov milosrdenstva a zohrejte si tak svoje srdcia a verte, že v tom nájdete záľubu a vieru a pokoj. Stráňte sa nečistého a zlého človeka a modlite sa za neho. Verte, že Pán zariadi všetko pre vás i pre vaše dobré životy. Som tu a milujem vás, modlite sa, modlite sa, modlite sa.
(Ježiš Eve, 13.1.2012, Sv. Hilára, KŠKM)