Choď na obsah Choď na menu
 


Február

8. 2. 2012

Drahé deti,
láska zotrela zlo i faloš z vás, ale nie spomienky a ich pôsobenie. Preto sa nehnevajte ničím, aby ste nemali rozpomienku na zlo a verte, že je Pán hneď tu a miluje vás. Dobre pamätajte, že je kaplnka pre vás a nielen pre modranov. Verte, že sem ísť je krásne.
(Ježiš Eve, 8.2.2012, KSPMM)
Pán sa zjavil v červenom rúchu ako i deň predtým a aj inokedy.

Drahé deti,
sedím tu ja, Mária, v červenom rúchu a viem, že som tu kvôli Pánovi a zjaveniam. Milujte ho a verte, že jeho bozk je pre sladkosť pier a na oslavu Božiu, ktorá prevyšuje každú slávu i svet i všetko jeho lákanie, bohatstvo a všetko iné.
(Mária Eve, 8.2.2012, KSPMM)

Panna Mária sedela na boku v kaplnke na lavičke v takom červenom rúchu ako mám krásnu sukňu po zem, kráľovskej farby a potom prišla ku mne. Ježiš sa zjavil v noci a vietor s ním a preto ma držal Pán za rameno  a ja som držala ruky Pánove oboma rukami na svojom ramene a hmatala ich aké sú a potom mi dal bozk na pery hmatateľný a viem aké má pery a aj aké má ruky. Inokedy anjel ma držal, aby ma neufúkol vietor, ktorý prišiel s ním tiež, keď mi hovoril posolstvo o pokyne na ďalší deň, prípadne som sa držala viac krát rúk anjelov rôznym spôsobom, alebo oni držali mňa, keď som s nimi lietala a lietať sa dá viacerými spôsobmi a princípmi.